poniedziałek, 16 lipca 2012

Moje blogi

Witajcie :D
Często dostaję od was pytania, z jakiego powodu skończyłam pisać. Powiadam was wszystkich uroczyście NIE SKOŃCZYŁAM! Z tego powodu dodaję notkę, na tym blogu. Nie skończyłam pisać i nie mam zamiaru tego robić. Zakończyłam tylko tę historię. Cóż, jeśli ktoś nie wie - to są moje dwa blogi, które nadal prowadzę.


To wszystko co miałam do powiedzenia. Trzymajcie się. : **

5 komentarzy:

 1. Ja wiem, że prowadzisz wciąż dwa blogi i jestem Ci za to wdzięczna . :DD

  OdpowiedzUsuń
 2. Spam :(

  Gdybyś mogła zajrzeć do mnie =)
  http://mybodyfailsiamonmykneespraying.blogspot.com/ Girl Band . Zespół składający się z 4 dziewczyn , które zdobyły 1 miejsce w X-factor

  OdpowiedzUsuń
 3. [Sorry za spam]
  16 -letnia Olivia wraz z rodzicami przeprowadza się do Londynu. Zabiera również swoją najlepszą przyjaciółkę - Jennifer, którą traktuje jak siostrę. Główna bohaterka ma problemy ze swoimi rodzicami, którzy nie zwracają na nią, ani na jej siostrę uwagi i ma za to ogromny żal do nich. Kilka dni po przeprowadzce dziewczyny postanawiają wyruszyć na zakupy. Tam zauważają plakat o tematyce spełniania swoich marzeń wokalnych. Jennifer próbuję namówić przyjaciółkę, jednak jej się to nie udaje. Pod jej nieobecność sama ją zgłasza. Jakby tego było mało Olivia straciła swojego najlepszego przyjaciela - Toma, który wyjechał i niestety nie wrócił. Dziewczyna tęskni za nim i nadal ma nadzieję, że go kiedyś zobaczy i z nim porozmawia.. W życiu brunetki pojawia się również Zayn - jeden z członków popularnego zespołu One Direction. Jak rozwinie się ich znajomość ? Połączy ich uczucie czy może nienawiść ? Czy Olivia spotka swojego przyjaciela ? Jak poradzi sobie z rodzicami ? Tego wszystkiego dowiecie się czytając 'Only you can make ma happy ♥' - Zapraszam do zapoznawania się z historią.
  Link : http://onlyyoucanmakemehappyonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.

  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. http://londyyn.blogspot.com/ ZAPRASZAM :***

  OdpowiedzUsuń